loga

Firma O.R.C. s.r.o je od svojho vzniku výhradným zástupcom austrálskeho výrobcu podvozkových komponentov Ironman 4x4 Suspension pre Slovenskú, Českú a Maďarskú republiku. V tejto oblasti O.R.C. s.r.o. uspokojila už stovky majiteľov terénnych vozidiel. Okrem podvozkových komponentov značka Ironman4x4 rozširuje postupne svoj výrobný progam o ďalšie doplnky (navijaky, markízy, reflektory...)

Od roku 2004 sme jediným oficiálnym zástupcom taiwanského výrobcu elektrických a hydraulických navijakov Exact4x4 winch pre Slovenskú Republiku. Vo svojom programe doplnkov pre terénne vozidlá ponúkame široký sortiment svetelnej techniky poľského výrobcu Wesem, alebo vysokokvalitné reflektory Light Force s xenophot alebo xenonovými výbojkami.

Firma O.R.C. s.r.o. od roku 2004 úzko spolupracuje s anglickou spoločnosťou Britpart, ktorá sa zaoberá predajom kompletného sortimentu náhradných dielov a doplnkov pre všetky vozidlá značky Land Rover.

Okrem náhradných dielov pre vozidlá Land Rover naša pouka zahŕňa aj ponuku náhradných dielov a doplnkov pre vozidlá Jeep a Nissan

Medzi naše aktivity patrí aj predaj pneumatík značky BF Goodrich, Cooper Tires, Mickey Thompson, Pro Comp a predaj vysokokvalitných diskov Dick Cepek, Arcasting a Mickey Thompson.

Aby bola naša ponuka príslušenstva pre off road kompletná, v našom sortimente nechýbajú ani ďaľšie značky ako napríklad:

Asfir, Arb, Afn, Avm, Safari Snorkel, BullFace, James Baroud, Hella, Bushranger, Delta4x4, Engel, Maxtrax, Optima, Prm, Cooper, Superwinch, Ramsey, Mile Marker, Motorola, Allamat, Midland, Proform, Carryboy, atď...

Predajom doplnkov sa však naše služby nekončia. V našich dielňach vykonávame odbornú montáž všetkých u nás zakúpených doplnkov, servis vozidiel 4x4, zakázkovú výrobu off road doplnkov a kompletné úpravy terénnych vozidiel pre najnáročnejšie použitie (šport, silové zložky, expedície...)


Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete.

Váš offroad24.sk team

Pokračujte do eshopu -

OffRoad24.sk