Vyšehradská 7/A, Bratislava
02/63 53 22 08
Po – Pia 9:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00

Hľadáte diely na

US vozidlá?

DomovO nás

Off Road Centrum

Spoločnosť O.R.C. s.r.o. známa tiež ako Off Road Centrum sa vyše 15 rokov zaoberá úpravou terénnych automobilov a montážou doplnkov podľa požiadaviek zákazníkov.

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka a, samozrejme, možnosť prispôsobiť vozidlo s pohonom 4×4 na účely, na ktoré bude používané. Vhodné je pre poľovníkov, rybárov, energetikov, pracovníkov mobilných operátorov, ktorí vozidlá potrebujú v ťažko dostupných terénoch pri údržbe, na expedície, lyžovačky, na súťažné účely alebo len tak – pre radosť.

Pre každého zákazníka sme schopní nájsť vyhovujúce riešenie na konkrétne vozidlo. Dodať na základe špecifikácie všetky potrebné komponenty – od austrálskych podvozkov Ironman 4×4 až po strešný stan – a v prípade potreby ich aj namontovať v našich dielňach s využitím našich dlhoročných skúseností. Ak potrebné súčasti ako napr. pevnostné nárazníky, ochranné rámy, záhradky, atď. nie sú k dispozícií, je možné tieto autodoplnky z ocele, nerezovej ocele alebo hliníka vyrobiť priamo na mieru v našej zámočníckej dielni.

Sme unikát

Od roku 2004 sme jediným oficiálnym zástupcom taiwanského výrobcu elektrických a hydraulických navijakov Exact4x4 winch pre Slovenskú Republiku. Vo svojom programe doplnkov pre terénne vozidlá ponúkame široký sortiment svetelnej techniky poľského výrobcu Wesem, alebo vysokokvalitné reflektory Light Force s xenophot alebo xenonovými výbojkami.

Radi by sme dali do pozornosti

Modelový rad navijakov IRONMAN 4×4 s možnosťou zápisu do TP a kompletnú ponuku doplnkov na vozidlá JEEP od Rugged Ridge, ktoré sú žiadané mnohými zákazníkmi.

Taktiež ochranu podvozku RIVAL a mnoho ďalšieho pre všetky značky 4×4 vozidiel.

Najväčší slovenský online offroad shop

Firma O.R.C. s.r.o je od svojho vzniku výhradným zástupcom austrálskeho výrobcu podvozkových komponentov Ironman 4×4 Suspension pre Slovenskú, Českú a Maďarskú republiku. V tejto oblasti O.R.C. s.r.o. uspokojila už stovky majiteľov terénnych vozidiel.

Okrem podvozkových komponentov značka Ironman4x4 rozširuje postupne svoj výrobný progam o ďalšie doplnky (navijaky, markízy, reflektory…)

Kompletný sortiment náhradných dielov

Firma O.R.C. s.r.o. od roku 2004 úzko spolupracuje s anglickou spoločnosťou Britpart, ktorá sa zaoberá predajom kompletného sortimentu náhradných dielov a doplnkov pre všetky vozidlá značky Land Rover.

Okrem náhradných dielov pre vozidlá Land Rover naša pouka zahŕňa aj ponuku náhradných dielov a doplnkov pre vozidlá Jeep a Nissan

Medzi naše aktivity patrí aj

Predaj pneumatík značky BF Goodrich, Cooper Tires, Mickey Thompson, Pro Comp a predaj vysokokvalitných diskov Dick Cepek, Arcasting a Mickey Thompson.

Aby bola naša ponuka príslušenstva pre off road kompletná, v našom sortimente nechýbajú ani ďaľšie značky ako napríklad:

Asfir, Arb, Afn, Avm, Safari Snorkel, BullFace, James Baroud, Hella, Bushranger, Delta4x4, Engel, Maxtrax, Optima, Prm, Cooper, Superwinch, Ramsey, Mile Marker, Motorola, Allamat, Midland, Proform, Carryboy, atď…

Predajom doplnkov sa naše služby nekončia

V našich dielňach vykonávame odbornú montáž všetkých u nás zakúpených doplnkov, servis vozidiel 4×4zakázkovú výrobu off road doplnkov a kompletné úpravy terénnych vozidiel pre najnáročnejšie použitie (šport, silové zložky, expedície…)

Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete.

Váš offroad24.sk team

X